vimūza

Vimūza

Apie mane

Esu Vilma. Dekoratorės kelią pasirinkau prieš penkis metus. Šis kūrybinis verslas prasidėjo nuo dukrytės gimtadienio. Jei ne ji, ko gero, šio įkvėpimo nebūčiau sulaukusi. Šis pomėgis pamažu virto tokia aistra, kad jaučiu, kaip sergu šia profesine liga ir negaliu nuo to pabėgti 🙂 Visur norisi matyti gražią aplinką, mėgstu, kai mane supa šiltos spalvos, kada viskas suderinta ir aplinkoje vyrauja harmonija. Grožio kūrimas man lyg savotiškas saviraiškos būdas, tarsi psichoterapija. Augdama kaime mėgau vaikščioti po pievas ir rinkti laukines gėles, kurias po to džiovindavau knygose. Manau tik paprastume ir kuklume slypi tikrasis grožis. Ir dar... Dievinu rudenį, jis išties nuostabus, o gal dėl to, kad tuomet esu gimusi. O gal, dėl to, kad juo nesižavėti neįmanoma. Ir tas jo rudeninis kvapas, kuris nukelia i namus kaime... kai po kojomis vėjas šokdina lapus... Visiems linkiu gaudyti tokias akimirkas ir džiaugtis jomis. Be galo mylėkite gyvenimą ir švęskite jį.

Vestuvės

Palikite rūpesčius mums

ir mėgaukitės nepakartojama Jūsų vestuvių diena

Meilė kantri, Meilė maloninga, ji nepavydi. Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta. Ji visa pakelia, visa tiki, viskuo viliasi ir visa ištveria. Meilė niekada nesibaigia. Šiems Šventojo rašto žodžiams jau tūkstančiai metų, bet jie nesensta.

Vestuvės – meilės šventė. Viena įsimintiniausių dienų poros gyvenime, bet jos idealizuoti irgi nereikia. Neleiskite priešvestuviniam stresui ir jauduliui užgožti tikrosios šventės prasmės. Džiaukitės kiekviena planavimo akimirka, bet su dar didesniu džiaugsmu laukite atsiversiančio naujo knygos lapo. Juk Jūsų laukia neapsakomai gražios akimirkos! Šalia Jūsų koja kojon žygiuos pats geriausias gyvenimo palydovas – Jūsų išrinktasis. O mes padėsime sukurti jaukią Jūsų šventės aplinką, atsižvelgiant į Jūsų norus ir pageidavimus. Pasistengsime, kad Jūsų vestuvių šventė taptų įspūdingiausia Jūsų gyvenimo diena