vimūza

Vimūza

Apie mane

Esu Vilma. Dekoratorės kelią pasirinkau prieš penkis metus. Šis kūrybinis verslas prasidėjo nuo dukrytės gimtadienio. Jei ne ji, ko gero, šio įkvėpimo nebūčiau sulaukusi. Šis pomėgis pamažu virto tokia aistra, kad jaučiu, kaip sergu šia profesine liga ir negaliu nuo to pabėgti 🙂 Visur norisi matyti gražią aplinką, mėgstu, kai mane supa šiltos spalvos, kada viskas suderinta ir aplinkoje vyrauja harmonija. Grožio kūrimas man lyg savotiškas saviraiškos būdas, tarsi psichoterapija. Augdama kaime mėgau vaikščioti po pievas ir rinkti laukines gėles, kurias po to džiovindavau knygose. Manau tik paprastume ir kuklume slypi tikrasis grožis. Ir dar... Dievinu rudenį, jis išties nuostabus, o gal dėl to, kad tuomet esu gimusi. O gal, dėl to, kad juo nesižavėti neįmanoma. Ir tas jo rudeninis kvapas, kuris nukelia i namus kaime... kai po kojomis vėjas šokdina lapus... Visiems linkiu gaudyti tokias akimirkas ir džiaugtis jomis. Be galo mylėkite gyvenimą ir švęskite jį.

Rankų darbo gaminiai

Sapnų gaudyklės

Pasak Amerikos indėnų legendos, sapnų gaudyklės yra laimę nešantis ženklas. Tai tarsi talismanas ar amuletas. Ji privilioja gerus ir gražius sapnus ir atbaido košmarus. Yra tikima, kad geri ir gražūs sapnai pro tinklo centrą praeina, o blogi įsipainioja. Sapnai tarsi išfiltruojami. Bloga sapno energija lieka tinkle, o rytiniai saulės spinduliai juos sunaikina.

Dirbtinių gėlių puokštės

Atraskite unikalų dirbtinių gėlių grožį. Pagal naujausias technologijas iš šilko, medvilnės, aksomo, latekso pagamintos gėlės atrodo tarsi gyvos, todėl apie prastą skonį negali būti jokios kalbos. Juolab, žinant, kad aukštos kokybės dirbtinius augalus, nors ir labai atsargiai, jau pripažįsta įvairių Europos kraštų interjero dekoratoriai, floristai. Jomis dekoruoja viešasias erdves, stilizuoja dovanas, bei puošiasi savo namus.

Kalėdiniai vainikai

Advento vainikas – ypatingas kalėdinio laikotarpio simbolis ir namų puošmena. Jo apvali forma simbolizuoja senųjų metų pabaigą, perėjimą nuo senojo gyvenimo etapo prie naujojo. Puošnus kalėdinis vainikas tarsi laikomas gerbūvio ir klestėjimo talismanu. Ant namų lauko durų kabantis kalėdinis vainikas byloja, kad tuose namuose svečiai visuomet yra laukiami.<br />

Kalėdinės eglutės

Kalėdinės eglutės užpildys Jūsų namus jaukumu, šventine nuotaika. Žinoma, jeigu Jūsų namai erdvūs ir galite išskirti deramą vietą žaliaskarei, ji užtikrintai bus pati didžiausia kalėdinė namų puošmena. Tačiau jeigu nesate prisirišę prie eglutės formos, jums atsiveria visi fantazijos klodai, nes alternatyvi eglutė gali būti pagaminta iš ko tik panorėsite.